Widoczna pod światło druga kreska na teście ciążowym

Mam pytanie a dopiero jutro wykonam test I zrobie termin do lekarza.Cykle mam regularne 29-30dni az do teraz.Menstruacja przyszla dzien wczesniej I trwala tylko 1,5dnia.Mam bole podbrzusza i jajnikiw na zmiane raz jeden raz drugi.Tydzien przed terminem wykonalam test ktory wyszedl negatywny jedynie pod swiatlo widoczna 2 kreska.Nie wiem czym to moze byc spowodowane poniewaz nie zazywam zasnych tabletek i miesiaczka trwala zawsze 4-5dni.Prosze o pomoc

Milena Lubowicz

Myślę, że w tym przypadku należy powtórzyć test, być może była to bardzo wczesna ciąża, dlatego druga kreska była taka słabiutka.
Pozdrawiam