Widoczna strefa podwyższonego sygnału w kolanie

Witam.Po rezonansie magnetycznym moj maz dostal taki opis swojej dolegliwosci w kolanie." W zakresie rogu tylnego lakotki przysrodkowej widoczna strefa podwyzszonego sygnalu przebiegajaca skosnie,przechodzaca przez granice zewnetrzna przy przyczepie torebkowym-obraz uszkodzenia z naderwaniem przyczepu torebkowego.W zakresie rogu tylnego lakotki bocznej niewielka strefa podyzszonego sygnalu,odpowiadajaca obrzekowi pourazowemu.Maz ma 71 lata i odczuwa bol kolana prawego przy schodzeniu ze schodow.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana jest konsultacja z ortopedą gdyż jak widać doszło do uszkodzenia struktury stabilizującej staw kolanowy.