Widoczne niewielkie poszerzenie płynowej przestrzeni przymóżdżkowej na przyśrodkowych granicach obu pólkul móżdżku w wyniku MR

Witam, "W wyniku badania MR głowy widoczne niewielkie poszerzenie płynowej przestrzeni przymóżdżkowej na przyśrodkowych granicach obu pólkul móżdżku do szer. 0,8cm mogące odpowiedać niewielkiej torbieli pajęczynówki". Co to znaczy? Za udzielenie odpowiedzi, wyjaśnienie dziękuję!

Pozdrawiam