Widoczne pasma śluzu oraz bardzo liczne komórki spermatogenezy

witam.bar.proszę o interpretację moich wyników. staramy się juz 2l.licz.dni ost. ejakulacji 6,upłynnienie 30min,obj. 3ml, ph 8,2,barwa i lepkość prawi.konc. plem.26mln/ml, cał. licz. plem. w ejakulacie 78mln.ruch postępowy;21 %. mln/ejakulacja 16,4,ruch cał.%28 mln/ejak.22, brak ruchu71. zywo. % 42, mln/ejak38 , plem. o prawi. budo.% 2, mln /ejak 1.56 ,konce.komórek okrągłych 9,62 mln/ml.uwagi:w preparacie bezpośrednim widoczne pasma śluzu oraz bardzo licz.kom.spermatogenezy.bar.proszę o odp

Witam, interpretacja wyników takiego badania należy do Pracowni, która przeprowadzała badanie. Poważna pracownia określa wnioski płynące z badania. Interpretacja należy również do kierującego na badanie lekarza, a nie do przypadkowego "internetowego doradcy". W każdym razie 2% prawidłowych plemników to nie jest na pewno wynik prawidłowy "do przyjęcia". Pozdrawiam RH