Widoczne skupiska poszerzonych naczyń krwionośnych

-2010r. cystoskopia:błona śluzowa pęcherza przekrwiona, w stanie zapalnym, widoczne blizny po koagulacji. >2013r. cystoskopia: ogniska przekrwień, z których pobrano wycinki.Wynik Hist.Pat.:widoczne skupiska poszerzonych naczyń krwionośnych odpowiadające tworzącemu się naczyniakowi jamistemu. > W wynikach moczu wychodzi mi krew: ++++ > Przy oddawaniu moczu widoczna czysta krew i małe skrzepiki. > Lekarze faszerują mnie ciągle antybiotykami, które
Lek. Artur Jeliński Urolog

Mozliw ze jezli problem narsta powinna pani udac sie do innego osrodka gdzi jest mozliowsc wykonaia badni dodatkowych i uzycie lasera.Nigdy nie mialem doczyn iena z naczyniakiem w pecherzu