Widoczny obszar zagęszczeń miąższowych w lewym dolnym polu płucnym
Witam proszę o interpretację zdjęcia rtg :w lewym dolnym polu płucnym widoczny obszar zagęszczeń miąższowych.

MĘŻCZYZNA, 42 LAT ponad rok temu
Witam. Najprawdopodobniej zmiana odpowiada zapaleniu miąższu płuca. Wynik powinien być jednak interpretowany w kontekście bezpośredniego badania pacjenta.