Widoczny obszar zagęszczeń miąższowych w lewym dolnym polu płucnym

Witam proszę o interpretację zdjęcia rtg :w lewym dolnym polu płucnym widoczny obszar zagęszczeń miąższowych.

Witam. Najprawdopodobniej zmiana odpowiada zapaleniu miąższu płuca. Wynik powinien być jednak interpretowany w kontekście bezpośredniego badania pacjenta.