Widoczny pęcherzyk w badaniu USG a ciąża
8 tygodni temu urodziłam synka . W poniedziałek byłam u ginekologa który w badaniu USG zauważył jakiś pęcherzyk , zrobiłam 2 testy ale wyszły negatywne , czy to ciąża ??

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji należy wykonać oznaczenie poziomu betaHCG we krwi. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.