Widoczny pęcherzyk w badaniu USG a ciąża

8 tygodni temu urodziłam synka . W poniedziałek byłam u ginekologa który w badaniu USG zauważył jakiś pęcherzyk , zrobiłam 2 testy ale wyszły negatywne , czy to ciąża ??

Milena Lubowicz

Skoro testy wyszły negatywne, to najprawdopodobniej to nie jest ciąża. Proszę skontaktować się z ginekologiem jaki pęcherzyk miał na myśli.
Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy wykonać oznaczenie poziomu betaHCG we krwi. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.