Wiecznie jestem głodna - jak temu zaradzić?

Ważę 79 kg i mam160 cm wzrostu. Jestem kobietą. Prowadzę mało aktywny tryb życia, powiedziałabym siedzący. Probówałam się odchudzać, ale długo nie wytrzymywałam bez jedzenia. Jestem chora na nerki, jedną mam usuniętą z powodu jej marskości, a w drugiej mam kamienie i bakterie coli. Moja mama jest osoba otyłą. Co do mnie, to cały czas mi się chce jeść, wiecznie bym jadła. Rano wstaję, mija 2 godziny, zjadam 3 kanapki z bułki z wędliną i pomidorem, później znowu coś dojadam, za jakieś pół godziny. Zresztą wiecznie coś jem. Nienawidzę siebie za to, ale nie potrafię się zapanować nad tym. Jem późne kolacje. Nie ćwiczę, bo mi się nie chce. Jak zjem kanapkę, zaraz robi mi się brzuch jak balon. Najbardziej tyję w brzuchu. Lubię pić wodę i napoje gazowane do posiłków. Proszę, pomóżcie mi, bo nie wiem, co mam zrobić, żeby mi jeść się nie chciało. Czekam na szybka odpowiedź. Pozdrawiam!
KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Nie napisała Pani, czy była już konsultowana przez dietetyka oraz jak dużo czasu upłynęło od operacji, czy Pani stan jest stabilny, czy uzyskała Pani jakieś zalecenia dotyczące diety?

Przykładowe ćwiczenia znajdzie Pani w serwisie abccwiczenia.pl.

Pozdrawiam