Wieloletnia bezsenność i leki

Mam 50 lat i od 17 lat cierpię na bezsenność, czyli od czasu gdy w ciąży byłam ofiarą znęcania się psych. mojego ex (zastraszanie że mnie zabije.. wychodził w nocy, nad ranem wracał a ja nie mogłam zasnąć ze strachu ze spełni swoje groźby).. Po latach horroru nadal cierpię na bezsenność mimo, że nie mieszkamy razem... Co robić? Psychiatra zapisał mi leki psychotropowe nasenne, które źle znoszę. Pracuję po 10-12 godzin dziennie. Lekarz zaleca spokój i zmianę pracy-awykonalne! pomóżcie!!!

Dzień dobry,

Proszę znaleźć psychoterapeutę w swojej okolicy i podjąć leczenie.
W internecie może Pani znaleźć listę certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.