Wieloodłamowe złamanie barkowe końca obojczyka

Witam.Jestem po wieloodłamowym zlamaniu barkowego końca obojczyka.Minął rok..Ręka boli przy podnoszeniu i skręcaniu.Również spać na niej nie mogę.Często czuję też znaczne ciepło w okolicy końca obojczyka.Od początku jest w tym miejscu duża bolesność.Teraz doszedł ból[czasem],gdy opuszczam rękę do dołu.Sam ciężar ręki sprawia mi ból.Co to może oznaczać?

Małgorzata Panek

Konieczne jest wykluczenie zapalenia oraz określenie czy kość się zrosła i ocena zakresu ruchomości w stawie. Proszę udać się do lekarza ortopedy.
Pozdrawiam