Wiotczenie penisa podczas penetracji

Witam, mam następujący problem. Mam 23 lata i podczas stosunku ze swoją dziewczyną mam problem z erekcją. Zdarzyło się to już 3 raz z rzędu. Na początku występuje wzwód ale przy penetracji penis wiotczeje. Teraz już nawet boję się uprawiać seks. Dodam tylko, że bardzo często się masturbuję (chociaż od paru dni przestałem) i podczas masturbacji wszystko przebiegało normalnie. Jaki wpływ na ten stan rzeczy może mieć masturbacja i jak sobie z tym radzić ? Czy zaprzestanie masturbacji pomoże ?

Zaburzenia erekcji mogą występować z powodu czynników psychologicznych, organicznych lub hormonalnych. Mogą pojawić się również jako efekt uboczny leków stosowanych w celu leczenia innych chorób.

Więcej informacji na temat problemów z potencją, diagnostyki zaburzeń erekcji oraz leczenia może Pan znaleźć na http://www.centrumseksuologiczne.pl