Wirusowe zapalenie gardła a leczenie Heviranem i Groprinosinem

Witam Serdecznie!W piątek byłem u lekarza rodzinnego z silnym bólem gardła i prawego ucha, powiedział że to wirusowe zapalenie gardła, dostałem Heviran 500 oraz Groprinosin, mój lekarz rodzinny wie że od ponad roku przyjmuje leki antyretrowirusowe (dokłądniej Triumeq), od piątku moje samopoczucie gwałtownie się pogarsza jestem senny, mam zawroty głowy oraz usilny ból gardła nie ustępuje, czy lek groprinosin i moje leki mogą działać przeciwstawnie, czy ta kombinacja może mnie tak bardzo osłabiać?

Wszystkie te leki będą działały p/wirusowo. Nie ma między nimi interakcji, jednak tak duża ilość leków może nasilać u Pana działania niepożądane, które już przy monoterapii Trimueqiem mogą być zauważalne.