Witam, co mogą oznaczać takie wyniki Prolaktyny i Makroprolaktyny?

Witam, co mogą oznaczać takie wyniki Prolaktyny i Makroprolaktyny? Prolaktyna 741 mlU/l, Prolaktyna po obciążeniu 7092 mlU/l. Makroprolaktyna: Prolaktyna ICD-9:L69 38 ng/ml, PRL "wolna" po PEG ICD-9:L69 26

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Sam wynik nic nie oznacza. Należy go interpretować w odniesieniu do objawów.