Witam, proszę o interpretację mojego badania

Witam, proszę o interpretację mojego badania. Tarczyca o wymiarach: Prawy płat 14x16x52mm Cieśń 3.5mm Lewy płat 15x15x47 Na granicy PP i cieśni izoechogeniczna zmiana ogniskowa wlk. 5x5mm Poza tym tarczyca nieco niejednorodna o obniżonej echogenicznisci z obecnością drobnych hipoechogenicznycb obszarów wlk. 3mm prawidłowo unaczyniona. Okoliczne węzły chłonne sonograficzne niepodejrzane. Czy jest się czym przejmować . Mam 23 lata.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z chirurgiem celem ewentualnej konieczności wykonania u Pani biopsji opisywanej zmiany.