Witamina PP na porost włosów

Witam, byłem u dermatologa i dostałem recepte na L*** i witaminę pp w ampułkach. Problem polega na tym, że oba specyfiki mam wsmarowywać w skórę głowy, dlatego też mam pytanie. Czy na pewno dobrze stosuje oba leki? Czy ta witamina pp nie zmyje L***?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam,

byłem u dermatologa i dostałem recepte na L*** i witaminę pp w ampułkach. Problem polega na tym, że oba specyfiki mam wsmarowywać w skórę głowy, dlatego też mam pytanie.
Czy na pewno dobrze stosuje oba leki? Czy ta witamina pp nie zmyje L***? Preparat witaminowy może Pan zastosować pół godziny przed nałożeniem preparatu właściwego.
Otrzymał Pan bardzo dobre leczenie.

Powodzenia!