Wizyta u lekarza ginekologa z podejrzeniem ciąży

czy lekarz przyjmie mnie bez umawiania wizyty, gdy podejrzewam, ze jestem w ciązy ?

Milena Lubowicz

Wszystko zależy do jakiej przychodni Pani pójdzie. Na pewno w Pani mieście są takie, które przyjmują bez wcześniejszych zapisów. Proszę poszukać.
Pozdrawiam

Małgorzata Panek

Na wizytę potwierdzającą ciążę, która nie jest stanem nagłym, jak najbardziej należy się umówić.
Pozdrawiam