Wizyta u lekarza z podejrzeniem ciąży i skierowanie na badanie poziomu bHCG

Bylam dzis u ginekologa z podejzeniem ciazy powiedzual mi ze macice mam powiekszona ale na usg dopochwowym nic nie zobaczyl dostalam na badanie bhcg . Ale oprocz tego mnie nastraszyl ze albo jest za wczesnie albo ciaza jest poza maciczna albo jajowodowa a wtedy czekac mnie moze operacja. Jestem rozbita co mam myslec :( i hak powinno wyjsc to badanie....

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę wykonać zalecone badanie oraz udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Póki co proszę wykonać badanie poziomu beta-hCG z krwi. Wynik pozytywny potwierdzi ciążę, wynik negatywny ją wykluczy.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Bez względu na okolicznosci należy wykonać test ciazowy. Beta hCG z krwi.