Wizyta u psychologa a rozstanie

Witam, nie wiem co zrobić mój chłopak związał się ze mną zaraz po swoim rozstaniu. wiedziałam ze to ryzyko więc pytałam czy jesy pewny uczuć itd ZAWSZE zapewniał ze tak, ze nie mam się czego bac. Jego eks zepsuła mu opinnie wszystkim opowiadając ze ją porzucił-nie mógł przestać o tym myślec. Ja go wspierałam w każdej chwili po czym poszedł do psychologa i z dnia na dzień mnie zostawił...mówiąc ze musi się odciąć...i zero kontaktu? dlaczego? obwinia mnie? to dlaczego mówił ze kocha? przestał?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam Panią.
Podczas psychoterapii dochodzi wielu zmian w psychice człowieka, odkrywa on rzeczy, których dotąd nie był świadomy. Jest to bardzo trudny i niekiedy bolesny proces. Dlatego przyczyn zachowania partnera nie sposób szukać gdzie indziej niż bezpośrednio u niego. Proszę spróbować z nim szczerze porozmawiać, wtedy może uda się Pani zrozumieć przyczyny jego postępowania względem Pani.

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Michał Pyter
https://michalpyter.com

Dzień dobry, jeżeli partner był raz u psychologa to nie był na terapii tylko skorzystał z tzw. poradnictwa psychologicznego. Jeżeli istnieje taka możliwość zachęcam do rozmowy z chłopakiem na ten temat. Na pytania które pani stawia może odpowiedzieć jedynie on. Pozdrawiam.