Wizyta u stomatologa i same korzenie zębów

Dzień dobry, po 7latach mam wizyte u stomatologa mam 35 lat i same korzenie w buzi, nie moge jeść ani nawet ich umyc bo nerwy na wierzchu, ide na nfz i mam stracha giganta jak sobie z tym poradzić. Błagam o pomoc

Witam.Prawdobodobnie ma Pani zywe zeby,wiec mozna je pokryc koronami.Nawet jezeli korzeni slabe, przewaznie na dolnej szczece, warto je ratowc zeby zapobiec zaniku wyrostka zebodolowego/wazne do utrzymania protezy/.Kwestyje wykorzystania korzeni obejmuje planowanie protezy do uzupelnienia brakow zebowych.Pozdrawiam.