Wkładka mirena a mięśniaki

Witam, mam 48 lat , endometrium ( z powodu nieprawidłowych krwawień miałam 3 razy łyżeczkowanie - 2009 rok, 2015 rok i 2018 ) , mam również mięśniaki ( 1 z jamy macicy usunięty w 2012 r ), od lipca 2018 mam długie , krwotoczne okresy , lekarz proponuje wkładkę mirena , jednak w opisie spirali jest informacja, że mięśniaki i nieprawidłowe krwawienia to przeciwwskazania do założenia ?

Szanowna Pani, proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Myślę że najlepiej wie jak Pani pomóc. Serdecznie pozdrawiam