Wkładki magnetyczne do butów a badania laboratoryjne

Mężczyzna lat 28 Daniel Czy nosząc wkładki magnetyczne do butów biomag można robić jakiekolwiek badania laboratoryjne z krwi a chodzi mi w szczególności o badania przeciwciał przeciwtarczycowych anty-tpo i anty-tg i prolaktyna i czy rzeczywiście te wkładki są tak cudowne że nosząc je można wyleczyć wiele schorzeń i są korzystne dla naszego całego organizmu jaka jest pańska opinia na ten temat a producent pisze tak:kopiuje link do strony producenta gdyż nie dałem rady tu na stronie abc zdrowie to wkleić gdyż był błąd tekst za długi oto link:http://cedrovit.pl/sklep/wkladki-magnetyczne-do-butow-rozmiar-39-42-41-46/ Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Szanowny Panie, szczerze wątpię w jakiekolwiek dobroczynne działanie takich wkładek, nie mają żadnego wpływu na wynik badań laboratoryjnych