Wklęsła brodawka sutkowa u 11-latki

Mam wklęsłą brodawkę sutkową mam 11 lat moje sutki maja kolor prawie taki jak moja skóra .
11 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Po pierwsze jeżeli twoja brodawka/brodawki są wklęśnięte od zawsze nie jest to patologia. Jeżeli chodzi o kolor brodawek z pewnością ulegnie on jeszcze zmianie na ciemniejsze zabarwienie. W miarę rozrostu piersi zwykle dochodzi do zwiększenia pigmentacji skóry w tym miejscu.