Wklęsła brodawka u mężczyzny

Witam, jestem mężczyzną w wieku 23 lata, mam problem z jedną z brodawek. Mianowicie lewa jest wklęsła/ płaska. Co mogę zrobić aby przywrócić ją do normalnego kształtu ?

Witam.
W pierwszej kolejności proszę się udać do lekarza. Każda zmiana brodawki może się wiązać ze schorzeniami np.guzkiem piersi -wbrew pozorom temat ten nie dotyczy wyłącznie kobiet. Małe guzki mogą być niewyczuwalne zaś konsekwencje ich nieleczenia bardzo groźne. Jeśli przyczyny organiczne zostaną wykluczone to najwyraźniej takie jest Pana osobnicze uwarunkowanie.

Pozdrawiam