Wklęsłe brodawki piersiowe

Witam, mam 13 lat i wstydliwy problem. Moje brodawki piersiowe są zazwyczaj wklęsłe. Jeżeli ich stan się zmieni brodawki wyglądają nieestetycznie, tak jakby były zrobione z różowych kuleczek.
13 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witamy serdecznie.
Wklęśnięte brodawki sutkowe u nastolatek w większości przypadków są sprawą absolutnie fizjologiczną. Związane jest to z rozwojem piersi i ich aktywnego wzrostu w tym okresie. Gdy ich kształt i rozmiar się ustabilizuje wszystko powinno wrócić do normy. Jeśli mimo to ma Pani jakieś obawy konieczne będzie wizyta u lekarza ginekologa.