Właściwości esencji z kasztanowca zwyczajnego

Witam , mam pytanie dotyczące właściwości esencji z pąków kasztanowca zwczajnego; czy jest ona pomocna przy bezsenności,niepokoju,rozdraznieniu ,braku koncentracji ? w jakiej formie byłaby najlepsza ? gdzie można ją nabyć?? Byłabym bardzo wdzięczna za szybką odpowiedż, pozdrawiam serdecznie

Dobry wieczór.

Zakup Ekstrakt najlepiej w sklepach zielarskich lub w aptece.

Ekstrakt z Kasztanowca zwyczajnego (białego) zaleca się dla osób, których męczą nieprzyjemne, powtarzające się myśli, wyobrażane lub zapamiętane sprzeczki, rozmowy, melodie. mogą one być przyczyną bezsenności i trudności z koncentracją.

W odróżnieniu od stanu Powojnika, powodują zmęczenie i napięcie.

Działanie;

Pomaga odzyskać spokój umysłu, uczy, jak kontrolować myśli, aby nas nie zdominowały - tym samym sprzyja koncentracji.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Specjalista medycyny naturalnej