Włoski wokół sutków i na mostku jako wynik długotrwałej antykoncepcji

witam! od ponad czterech lat przyjmuje microgynon 31, samopoczucie rewelacyjne, z czasem zauwazylam ze rosna mi wokół sutkow i ns mostku czarne grube wlosy.... czy to moze byc wynik dlugotrwalej antykoncepcji w.w. srodkiem?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno to jednoznacznie określić. Warto wykonać badania hormonalne.