Włosy na twarzy i wokół sutków oraz problemy z utrzymaniem wagi

Dzień dobry, bardzo proszę o rozjaśnienie mi sytuacji, kompletnie nie wiem czego się spodziewać. Od kilku lat miewam bardzo bolesne miesiączki które uniemożliwiają mi normalne funkcjonowanie, zdarza się że z boku tracę przytomność lub wymiotuję. Kiedy pojawiły się tak silne bóle, zaczęłam dostrzegać nieliczne ciemne włoski na brodzie, lecz nie niepokoiło mnie to wtedy. Teraz po kilku latach włoski sprawiają mi wielki problem, mam na brodzie twardy, czarny męski zarost oraz wokół sutków i linii między wzgórkiem łonowym a pępkiem. Od pewnego czasu mam tez problem ze zrzuceniem lub utrzymaniem wagi, tyje w oczach, nie mam pojęcia co ze sobą zrobić i gdzie się zwrócić z takimi objawami. Mam 21lat a czuje się niczym potwór, proszę o rozjaśnienie sytuacji. Z góry bardzo dziękuję

Szanowna Pani, objawy mogą wskazywać m.in. na zespół policystycznych jajników. Proszę udać się do ginekologa. Z wyrazami szacunku, Paweł Żmuda-Trzebiatowski