Włosy zniszczone dekoloryzacją i rozjaśnianiem

Ponad trzy lata temu poddałam sie dwukrotnej dekoloryzacji włosów. Ścinalam je wielokrotnie i do tej pory rozjasniam. Moim zdaniem włosy, które były dekoloryzowane zostały całkowicie ścięte, lecz mam wrażenie, ze te, które odrastają sa tak zniszczone jak te wcześniejsze.

Małgorzata Panek

Farbowanie włosów niszczy strukturę włosa. Istotne w Pani przypadku byłyby zabiegi odżywiające i wzmacniające zarówno włosy jak i ich cebulki. Nie zaszkodziłaby także suplementacja mikroelementów takich jak cynk. Proszę się skonsultować z farmaceutą.
Pozdrawiam

Witam serdecznie,
proszę stosować maski/odżywki regenerujące do włosów np. firmy Radical. Można wzmocnić efekt dzięki przyjmowaniu np. suplementu na poprawę kondycji włosów - Inneov gęstość włosów (przebadany klinicznie). Ponadto warto poddać się zabiegom regenerującym w gabinecie fryzjerskim.

Pozdrawiam,
ES

Warto zainteresować się technikami olejowania włosów To metoda polegająca na nakładaniu na włosy odpowiednio dobranych , naturalnych olejków. Ponadto proszę zabezpieczać końcówki włosów preparatami z silikonem , unikać agresywnych metod stylizacji ( prostownica itp ).W gabinecie medycyny estetycznej można wykonań serię wzmacniających cebulki włosów mezoterapii np osoczem bogatopłytkowym.W razie pytań służę pomocą