Wnioski rezonansu magnetycznego głowy i nerwica

dzien dobry prosze mi pomóc zeby krótko strescic od 2009 zmagam sie z nerwica i od zawsze jak pamietam mam nieprawidłowy zapis eeg ale nigdy padaczki nie miałem teraz zrobiłem sobie rezonans i niewiem co myslec dodam ze miałem w swoim zyciu kilka uderzen w głowe i to na motorze i to w pracy bo byłem ochroniarzem --zeby sie zmiescic to napisze tylko wnioski .Nieznacznie poszerzoneasymetrycznie układ komorowy nadnamiotowy,drobne pojedyncze zmiany naczyniopochodne,degeneracyjne/demielinizacyjne

Piotr Jurczyk

Witam. Jeśli poza nerwicą nie ma żadnych objawów uszkodzenia układu nerwowego, to takie niespecyficzne zmiany wymagają kontroli za jakiś czas. Polecam zgłosić się do neurologa, "pochwalić się" wynikiem i zaplanować kontrolę oraz kontynuować leczenie psychiatryczne (bo mam nadzieję, że takie jest). Pozdrawiam.