Wodne upławy z pochwy

Od jakiegoś czasu mam wodne ''upławy'' mam wtedy uczucie mokrości... Jest to nieprzyjemne. Upławy nie mają zapachu, czasem mam też uczucie swędzenia miejsc intymnych... Czy to może być coś poważnego? Powinnam zgłosić się do ginekologa?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Prawdopodobnie są to objawy infekcji dróg moczowo - płciowych.