Wodniste stolce i kolorze zielonym u 3-miesięcznego dziecka

Moje dziecko ma bardzo wodniste stolce o kolorze zielonym. Chlopiec skonczyl wlasnie 3 mce i niecale 2tyg temu mial rozwolnienie. Wciaz ma apetyt i zachowuje sie normalnie. Chlopiec jest karmiony wylacznie piersia od urodzenia. Zmiana stolca jest zauwazalna przy myciu pupy po zmianie pieluchy gdyz stolec nie pozostawia sladu na sciereczce. Dziekuje za odpowiedz.

Milena Lubowicz

Nie podaje Pani ile tych stolców jest na dobę? Czy to jest ostra biegunka czy po prostu luźniejsze kupy? Zielone zabarwienie może być spowodowane czymś, co Pani zjadła i czasami może się zdarzyć. Natomiast gdyby stolców było dużo albo nie było poprawy, to proszę udać się do pediatry.
Pozdrawiam