Wodniste upławy i bóle piersi a prawdopodobieństwo ciąży

Dobry wieczór! Okres miałam 27 listopada. 6 i 9 stycznia uprawiałam petting - jednak wytrysk nastąpił na zewnątrz (na mój brzuch i powyżej). Po wytrysku nie dotykaliśmy się więcej, zakończyliśmy. Nie dotykaliśmy się też narządami. Chłopak nie dotykał mnie też głęboko ręką, ponieważ jestem dziewicą. Natomiast już od 11-12 stycznia bolą mnie piersi, urosły. Od 11. stycznia czuję też sporadycznie pobolewanie jajników. Wczoraj i dziś pojawiły się też "wodniste" upławy. Czy mogą to być objawy ciąży?

Małgorzata Panek

Przy braku wytrysk w pochwie prawdopodobieństwo ciąży jest niskie.
W razie wątpliwości radziłabym jednak wykonać test ciążowy, po 10-14 dniach od stosunku.
Pani objawy mogą wynikać także z zaburzeń hormonalnych.
Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam