Wodnisty śluz po łyżeczkowaniu

Witam mam pytanie jestem po zabiegu łyżeczkowania na drugi dzień już nie krwawiłam a dalej jest takie wodniste zabarwione na różowo plamienie lub z domieszką krwi jak długo może się to utrzymywać i czy nie mogę dżwigać jak długo no i ile powinnam poczekać na współżycie doda,że miałam endometrium16mm i długo krwawiłam przed zabiegiem.Dziękuję za odpowiedż

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Po zabiegu plamienie może utrzymywać się przez kilka dni. Jeśli chodzi o dźwiganie - nie ma wielkich przeciwwskazań do tego po tym zabiegu, myślę że powinna Pani prowadzić w najbliższym czasie bardziej oszczędny tryb życia. Więcej informacji powinna Pani uzyskać od swojego lekarza prowadzącego.