Wodnisty stolec ze śluzem u 5-miesięcznego dziecka

Córka ma 5 miesięcy od początku pije mleko bebilon profitura, 10 dni temu zaczęła robić kupkę wodnistą ze sluzem, od początku puszcza tez bardzo duzo baczków. zrobiliśmy badanie kału i są w porządku. Czy możliwe jest to ze po takim czasie picia mleczka mogła pojawić sie alergia pokarmowy?

Milena Lubowicz

Raczej gdyby dziecko nie tolerowało mleka, reakcja wystąpiłaby szybciej. Może w ostatnim czasie dziecku podano coś innego do jedzenia/picia lub np. jakiś syrop. Proponuję udać się do pediatry, który będzie miał możliwość dziecko zbadać i zebrać dokładniejszy wywiad.
Pozdrawiam