Wodonercze nerki lewej u 4-latki

Witam Moja 4 letnia córka ma wodonercze nerki lewej Czy po operacji jest szansa na całkowite wyleczenie? Czy juz zawsze będzie miała problemy z nerkami? Czy to jest jednorazowa operacja czy choroba niekiedy powraca? Dziekuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji nie można dać jednoznacznej odpowiedzi. Problemy z nerka mogą powracać, choć nie jest to pewne.