Wolna podjednostka BHCG

witam serdecznie, bardzo proszę o pomoc w interpretacji wynikow testu pappa wolna podj.beta hcg- 17,46 lU/l, białko pappa 2,64 lU/l. wiek 28 lat, pierwsza ciąża. opis usg: fhr 164, crl 68.5 mm , bpd 21.8 mm, fl 10.7 mm, nt 1.67, omp 13+0 kość nosowa obecna, kręgosłup symetryczny bardzo proszę o jakiekolwiek informacje, bo chyba zwariuje. krew była robiona następnego dnia po usg

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie napisała Pani jaki jest wiek ciąży a to jest konieczne do oceny.