Wpływ alkoholu na terapię preparatem Efevelon

Jakie są możliwe skutki uboczne kilkumesiecznego zażywania leku efevelon oraz umiarkowanego picia piwa ( kilka piw co kilka dni) . Na ulotce jest napisane że brak jest interakcji tego leku z alkoholem ale chciałbym wiedzieć co konkretnie może mi się przydarzyć. Obecnie nie pije ale boję się potwornie trwałego uszkodzenia mózgu ( czy to w ogóle jest możliwe)?

Milena Lubowicz

Nie ma możliwości trwałego uszkodzenia mózgu, proszę się nie niepokoić.
Pozdrawiam

Magdalena Mroczek

Nie zaobserwowano skutków ubocznych ani uszkodzenia mózgu, ale połączenie tego leku i alkoholu nie jest zalecane.