Wpływ odrzucenia alkoholu

Nie pije codziennie ale wystarczajaco duzo na weekendach... tzn. teraz przestaje bo chce zyc zdrowo I bez jakichkolwiek nalogow... rzucielm 4 lata temu papierosy miesiac temu marihuana a teraz chce oduczyc sie picia alkholou na weekendach chcialbym wiedziec czy wplynie to na moja psychike pozytywnie czy zmiany ktore zaszly juz zawsze beda miec wplyw na moj mozg?

Po niedługim czasie jakość pracy psychiki zdecydowanie się poprawi. Gratuluję decyzji i proszę obserwować cierpliwie pozytywne zmiany, pojawią się szybko!!!