Wpływ seksu BDSM na życie codzienne

Mężczyzna.Lat 37.W życiu codziennym jestem osobą nieśmiałą,skromną.Od kilku miesięcy jestem w nowym związku.Mój partner jest dominujący w sferze seksualnej, preferuje seks BDSM,akceptuje pełne podporządkowanie i wymierzanie kar.Zależy mi na nim, bo na codzień jest spokojny i bardzo miły.Zdziwiło mnie, że mnie zaczęło się podobać bycie dyscplinowanym i doznawanie kar cielesnych(chłosta).Czy uprawianie seksu BDSM i tylko takiego seksu może prowadzić do brutalności w życiu codziennym czy zawodowym

Jeżeli respektujecie swoje granice i potraficie oddzielić "zabawę bdsm" od życia codziennego - to nie. Jeżeli jednak na co dzień partner przejawia (lub zacznie przejawiać) zachowania agresywne, to znaczy, że należy jak najszybciej ten problem "złapać" i omówić. I w drug,ą stronę - jeżeli pan zacznie przejawiać obniżenie samooceny, ucieczkowość, wycofywanie się w codziennym życiu - to znaczy,że zabawa przestaje być tylko zabawą. Pozdrawiam.

Witam serdecznie,
Jeżeli oboje akceptujecie taki sposób uprawiania seksu i nie przekracza to granic żadnego z Was - wszystko jest w porządku. Jeżeli ktoś z Was odczuwa dyskomfort, warto byłoby o tym porozmawiać albo wybrać się na wspólną wizytę do seksuologa.
Pozdrawiam,
Magdalena Rachubińska