Wpływ tabletek dopochwowych na plemniki

Wplyw tabletek dopochwowych na plemniki biote ostatni dzien tabletki dopochwowe bo czulam dolegliwosci.Mam teraz dni plodne i z mezem chcemy sie starac o dziecko.Czy cos sie moze stac jak bedziemy wspolzyc (chodzi o plemniki)
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Bardziej sama infekcja niż stosowane leki utrudniają zajście w ciążę. Tabletki dopochwowe nie wpływają bezpośrednio na plemniki. Oczywiście aby dokładnie wypowiedzieć się w tej sprawie musiałbym wiedzieć o jakie tabletki dokładnie chodzi.