Wpływ toxoplazmozy na późniejszy rozwój dziecka

W trakcie ciąży badania wykazały , że mam toxoplazmoze, gdy zrobiono mi po raz drugi badania okazało się, że nabyłam ją jak nie byłam jeszcze w ciąży. A jeszcze dodam , że tydzień przed porodem leżalam w szpitalu na wysypkę, i tam też okazało się, że zarażono mnie paciorkowcem... Mała urodziła się z podwyższonym CRP wynosiło prawie 18, teraz ma 3 miesiące i się przeziębiła i jej CRP wynosi 10,8. Czy ma to wszystko jakiś wpływ na moją córeczkę ? Na jej rozwój , proszę o odpowiedź.
KOBIETA ponad rok temu

infekcji, jaka jest to infekcja. Czy w trakcie diagnostyki Toxoplazmozy miała Pani wykonywane badania oceniające awidność, jeśli tak to powinna Pani uzyskać szczegółowe informację dotyczące dlaszego postępowania. Napisanie
że miała Pani toxoplazmozę to za mało aby odpowiedzieć na Pani pytanie.