Wpływ zaburzeń schizoafektywnych na atrakcyjność

Mam 21 lat. Prawdopodobnie jestem chory na zaburzenia schizoafektywne. Czy choroba może wpływać na moją atrykcyjność, przystojność ? Chodzi o to ze z twarzy i sylwetki jestem bardzo przystojnym mezczyzna( twarz jak u modela, 195 cm wzrostu, dobrze zbudowany, ubieram sie w markowych sklepach).. A jednak nie podobom sie zadnym kobieta( jak ideu lica to nawet wzrok odwracaja-wszystkie) nie chca nawiazywac zadnych relacji. Na dyskotekach kobiety racze uciekaja a zachowuje sie w inteligentny sposob.

Witam, wydaje mi się mało prawdopodobne aby kobiety- wszystkie- odwracały wzrok od Pana na ulicy, wygląda na to, że ma Pan w sobie takie przekonanie i ten fakt jest z psychologicznego punktu widzenia niepokojący. Proponuję wizytę u psychoterapeuty w celu zdiagnozowania swego stanu i ewentualnego podjęcia psychoterapii. Zaburzenia schizoafektywne w żaden sposób nie wpływają na atrakcyjność fizyczną.Pozdrawiam