Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 8 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wpływ zaburzeń schizoafektywnych na atrakcyjność

Mam 21 lat. Prawdopodobnie jestem chory na zaburzenia schizoafektywne. Czy choroba może wpływać na moją atrykcyjność, przystojność ? Chodzi o to ze z twarzy i sylwetki jestem bardzo przystojnym mezczyzna( twarz jak u modela, 195 cm wzrostu, dobrze zbudowany, ubieram sie w markowych sklepach).. A jednak nie podobom sie zadnym kobieta( jak ideu lica to nawet wzrok odwracaja-wszystkie) nie chca nawiazywac zadnych relacji. Na dyskotekach kobiety racze uciekaja a zachowuje sie w inteligentny sposob.
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Jak przekonać osobę z depresją do wizyty u psychiatry?

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jak przekonać osobę z depresją do wizyty u specjalisty.

Witam, wydaje mi się mało prawdopodobne aby kobiety- wszystkie- odwracały wzrok od Pana na ulicy, wygląda na to, że ma Pan w sobie takie przekonanie i ten fakt jest z psychologicznego punktu widzenia niepokojący. Proponuję wizytę u psychoterapeuty w celu zdiagnozowania swego stanu i ewentualnego podjęcia psychoterapii. Zaburzenia schizoafektywne w żaden sposób nie wpływają na atrakcyjność fizyczną.Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy