Wrażenie ciągle pustego żołądka i bulgotanie a nerwica żołądka

Witam. Niecały miesiąc temu nabawiłam się nerwicy żołądka, przez co miałam częste biegunki. Teraz gdy to już minęło, mimo iż zjem syty posiłek, nie czuję takiego "psychicznego" uczucia głodu to mam wrażenie ciągle pustego żołądka i często towarzyszą temu bulgoty, burczenie. Nie mam przy tym mdłości czy problemów z wypróżnianiem. Żadnych innych dolegliwości. Czym to może być spowodowane ? Czy może być to objaw czegoś poważniejszego ? Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do gastrologa. Możliwe, że jest to wynik zaburzeń kwasowości żołądka.

Witaj serdecznie. Przede wszystkim polecam przeprowadzić badania u lekarza na tle somatycznym. Po prostu trzeba sprawdzić i utwierdzić, że nie jest to podłoże psychiczne. Jeśli jednak to nerwica to zapraszam na konsultację i terapię ;-) - Trzeba będzie odnaleźć przyczynę i zlikwidować problem :)

Pozdrawiam serdecznie
http://psychopedagog.eu