Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 9 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wrażenie głosów wydobywających się z mojej głowy

Dzień dobry. Mam wrażenie, że ktoś "myśli w mojej głowie". Podsuwa mi myśli, których nie chcę. Że mam zrobić sobie, mam kogoś opuścić, coś powiedzieć, wyzywa mnie i tak dalej. Jest ze mną od zawsze, ale zawsze uważałam go za przyjaciela. On dalej mówi, że nim jest. Boję się nie zrobić tego co chce, bo boję się, że coś mi zrobi. Mówi, że spotka mnie za to kara. Najdziwniejsze jest to, że to mężczyzna. choć boję się facetów. Głosu jego nie słyszę, to tylko myśli. Choć czasami głośno się śmieje.
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Główne założenia Stowarzyszenia Aktywnie Przeciwko Depresji

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jakie są najważniejsze założenia Stowarzyszenia Aktywnie Przeciwko Depresji.

Witam!
Bardzo dziękuję, że zwraca się Pani do mnie z tym pytaniem. Objawy, które Pani zgłasza są wskazaniem do konsultacji bezpośrednio z lekarzem psychiatrą, który będzie mógł udzielić Pani niezbędnej pomocy. Lekarz zbada naturę tych symptomów i uzyska Pani wówczas dokładną diagnozę swojej przypadłości. Przez internet diagnoza pacjenta jest niestety niemożliwa i niesie dużą możliwość błędu. Proszę skonsultować się z lekarzem psychiatrą (np. w gabinecie prywatnym lub poradni zdrowia psychicznego), który udzieli wsparcia i w razie konieczności przepisze odpowiednie leki.

Pozdrawiam serdecznie!
Aleksandra Karmazyn

0

Dzień dobry,

Proszę tego nie lekceważyć i udać się do lekarza psychiatry, który Panią zbada i zaproponuje stosowne leczenie.
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ - np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy