Wrażenie niepełnego wypróżnienia, gazy, zmęczenie

Od 2 miesiecy biegunka, (teraz tylko 10 razy na dzien), gazy, wrazenie niepelnego wyproznienia, wieczne zmeczenie, sennosc, burczenie w brzuchu i nizej, bez znaczacej straty wagi. Przy tym bole stop, opuchniete kostki. Mam 53 lata, chyba po menopauzie. Lekarz domowy w Hiszpanii przepisal 5 zastrzykow B12 i analizy. Gastrolog 24 pazdziernika. We krwi gleboki cukier 6,2 acido urico 6,5, proteina C reactiva 5,2, vitamina B12 233 na reszte analiz czekam. Nie moge normalnie funkcjonowac, co mi jest ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Dwumiesięczna biegunka z pewnością wymaga diagnostyki. Sądząc po podwyższonym CRP można wnioskować iż mamy do czynienia ze stanem zapalnym np w przebiegu choroby jelit na tle autoimmunologicznym. Konieczna jest wizyta u gastrologa.