Wrażenie słyszenia głosów, których nie można zrozumieć

odkąd pamiętam słyszałem głosy. Zdarza mi się to bardzo rzadko i jest to tak jakby bardzo dużo osób mówiło coś naraz ale ja nie rozumiem co one mówią, nie mogę wyłapać żadnego słowa, również rzadko słyszę jakby ktoś na mnie krzyczał ale też nic nie rozumiem. na już dostałem odpowiedź, ciekawi mnie natomiast dla czego nie mogę zrozumieć tych głosów i o czym w ogóle to wszystko świadczy!

Dzień dobry,

Diagnozować/oceniać Pana objawy MOŻE LEKARZ PSYCHIATRA WYŁĄCZNIE W KONTAKCIE OSOBISTYM, a nie przez internet.
Proszę nie lekceważyć istniejącego objawu i udać się na wizytę do Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ).