Wrażenie wychodzenia z ciała podczas snu

mam pytanie od jakiegos czasu miewam realne sny że latam mam tam pełna kontrole tylko od jakiegoś czasu zacząłem wychodzić z ciała chodzic poruszać się po domu na poczatku myślałem że to sen ale gdy mama mi mówiła że w nocy wstała do kuchni a ja to samo widziałem i nawet mogłem jej opowiedzieć co robiła wystraszyłem się i nie wiem czy to normalne??? czy misię to tylko zdaje?

Dzień dobry.
Rozumiem Twoją obawę.Najlepiej jeżeli zgłosisz się do lekarza psychiatry w Poradni Zdrowia Psychicznego. Lekarz porozmawia z Tobą i będzie miał możliwość zadania wielu pytań, które pozwolą ustalić przyczynę opisanych przez Ciebie objawów.
Pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza