Wrażliwa pochwa na dotyk

Co zrobic aby moja pochwa nie byla tak wrazliwa na dotyk,bol,badanie itp. Przy wspolzyciu odczuwam dyskomfort,i czuje ze penis nie wchodzi zbyt gleboko,przy badaniu gin tez nie jest dobrze,co moze byc tego powodem,nie odczuwam zadnych potrzeb,nic. Mam 26 lat i meza. Prosze o odp.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Doraźnie można stosować żele intymne zawierające środki znieczulające miejscowo - stosuje się je do przedłużenia orgazmu ale w tym przypadku mogą być pomocne. Warto jednak udać się do ginekologa by ocenić narząd rodny.