Wrośnięcie kolczyka w pępek

Wydaje mi się że wrósł mi się kolczyk w pepek . Robiłam go w studiu 3 miesiące temu . Po tygodniu kiedy przestał rosnąć przestałem nim ruszać i go przemywać . Ostatnio chciałam go wyjąć ale się nie da . Kolczyk się nie rusza tak jak bo się wrósł w skórę . Czy to wogóle możliwe ? . Chciałam się dowiedzieć czy mogę go tak zostawić czy trzeba go wyjąć ? Jak to to jak mam to zrobić czy trzeba z tym do kolarza ? Jak go lekarz wyjmie ? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej możliwe jest, że wrósł on w skórę. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do chirurga.