Wrośnięcie kolczyka w pępku

Witam . Wydaje mi się że wrósł mi się kolczyk w pepek . Robiłam go 3 miesiące temu po tygodniu kiedy przestał ropieć przestałem go przemywać i nim ruszać . Teraz kiedy chciałam go wyjąć kolczyk nie rusza się tak jak by się wrósł . Co z nim zrobić ? Jak go wyjąć ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do chirurga.